Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Butelka NUK First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury monochromatyczna

 • posiada wskaźnik temperatury NUK, który pomaga rodzicom uzyskać optymalną temperaturę pokarmu, zapewniając większe bezpieczeństwo podczas karmienia dziecka
 • w zależności od temperatury zawartości butelki, wskaźnik zmienia swój kolor: jeżeli pokarm jest za gorący, wskaźnik, który zwykle jest niebieski zmienia kolor na biały    
 • wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej
 • 150ml: 0-6 miesięcy S (małe otwory do mleka mamy, herbatki, wody)
 • 300ml: 6-18 miesięcy M (do mleka modyfikowanego)
 • testowane w szpitalach - dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką*
 • wykonane z wysokiej jakości polipropylenu (PP), bez BPA
 • limitowana seria

kup teraz

 • 6 - 18 m

Butelka NUK First Choice+ monochromatyczna ze wskaźnikiem temperatury, 150 lub 300ml, smoczek silikonowy

Limitowana seria monochromatyczna NUK

Proste, czarno-białe wzornictwo jest nie tylko bardzo modne, ale również przyciąga uwagę najmłodszych. Szczególnie w pierwszych miesięcach życia niemowlętom jest zdecydowanie łatwiej zauważać kontrastowe kolory. Urocze motywy zwierząt z całego świata zainspirują zarówno młodszych jak i starszych. Gotowi na czarno-białą przygodę

Spokojne i bezpieczne karmienie dzięki wskaźnikowi temperatury NUK

Kiedy dzieci są głodne, pokarm który im podajemy nigdy nie powinien być zbyt gorący, ani zbyt zimny. Z tego powodu rodzice sprawdzają temperaturę pokarmu przed każdym posiłkiem. Sprawdzenie, kiedy dokładnie pokarm ma właściwą temperaturę, może być wyzwaniem. Dlatego powstały butelki First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury

Ta funkcja nie występowała wcześniej w takiej formie. Aby zapobiec podawaniu dziecku zbyt gorącego pokarmu, butelki NUK First Choice+ posiadają wskaźnik temperatury NUK. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki; zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Ta funkcja pozwala rodzicom ustalić optymalną temperaturę pokarmu podczas karmienia dziecka.

Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, niebieski wskaźnik zmieni kolor na biały. W idealnych warunkach pokarm powinien być podawany dziecku w temperaturze ciała (37°C); przy tej temperaturze podziałka przybiera kolor błękitny. Funkcja wskaźnika temperatury występuje w butelkach NUK First Choice+ wykonanych z poliamidu i polipropylenu (poza butelkami licencyjnymi).

Uwaga: Wskaźnik temperatury NUK jest przewidziany jako dodatkowa weryfikacja. Prosimy o sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem pokarmu dziecku. Aby sprawdzić czy pokarm jest odpowiedni, należy umieścić kilka kropel na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka

Od wielu lat butelki NUK First Choice są najczęściej wybierane ze względu na to, że karmienie nimi jest jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią. Nowe smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - aby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i aby zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka.

Naturalny i dostosowany do szczęki

Specjalny kształt NUK przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia piersią. Sprawia to, że zostaje wystarczająco dużo wolnego miejsca dla ruchów ssących języka i szczęki.

Tak miękki jak pierś

Nowa miękka strefa sprawia, że smoczek do butelki jeszcze lepiej dopasowuje się do podniebienia, co sprawia, że dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś.

Antykolkowa**

System antykolkowy NUK Air System zapewnia naturalny wypływ pokarmu, aby dziecko mogło pić bez połykania powietrza.

Testowane w szpitalach*

Dzięki swojemu szczególnie naturalnemu kształtowi smoczki NUK First Choice+ są bardzo dobrze akceptowane przez dzieci. Są zatem doskonałe, kiedy chce się łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Butelka dla niemowląt wykonana z lekkiego, wytrzymałego polipropylenu:

 • posiada praktyczny wskaźnik temperatury NUK, który zmienia kolor z niebieskiego (zimny) na biały (gorący)
 • nie zawiera szkodliwych substancji, bezzapachowa, nie zawiera BPA
 • łatwa do napełniania i czyszczenia – szeroka szyjka butelki
 • łatwa do trzymania i stabilna – dzięki wyprofilowanemu kształtowi butelki i szerokiej podstawie
 • nielimitowane kombinacje – kompatybilna z produktami z serii NUK First Choice

 

*Potwierdzone w badaniach klinicznych: Moral et al. BMC Paediatrics 2010, 10:6. http://nuk.com/research

**Niezależne badanie wśród 205 matek, Niemcy 2018.
99% matek potwierdza, że butelki NUK First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury nie powodują kolki.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto