It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK First Choice z uchwytami, monochromatyczna, 150 ml, silikon

  • ułatwia samodzielną naukę picia
  • pojemność 150 ml, bez BPA, ustnik “niekapek”
  • miękki silikonowy ustnik dla dzieci 6-18 miesięcy
  • wykonana z polipropylenu (PP)
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne trzymanie
  • unikalne motywy, seria limitowana

kup teraz

  • 6 - 18 m

Butelka NUK First Choice z uchwytami, monochromatyczna 150 ml, z silikonowym ustnikiem"niekapkiem", 6-18 miesięcy, bez BPA

Limitowana seria monochromatyczna NUK

Proste, czarno-białe wzornictwo jest nie tylko bardzo modne, ale również przyciąga uwagę najmłodszych. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia niemowlętom jest zdecydowanie łatwiej zauważać kontrastowe kolory. Urocze motywy zwierząt z całego świata zainspirują zarówno młodszych jak i starszych. Gotowi na czarno-białą przygodę?

Butelka NUK First Choice z uchwytami

Kiedy niemowlę staje się małym dzieckiem, może bezproblemowo zacząć naukę samodzielnego picia dzięki butelce NUK First Choice z uchwytami. Dziecko z łatwością może trzymać ją samo i ćwiczyć samodzielne picie bez niczyjej pomocy. Ponadto miękki, silikonowy ustnik „niekapek” zapobiega rozlewaniu zawartości. Ustnik jest także wyposażony w system odpowietrzania, który wyrównuje ciśnienie w butelce i pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Silikonowe ustniki NUK wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego surowca. Przejrzysty silikonowy materiał jest łatwy do mycia i wyjątkowo odporny na wysoką temperaturę. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, nie ma zapachu, jest przezroczysty i ma gładką powierzchnię – a więc wszystkie cechy istotne dla ustnika.

Łatwa do trzymania przez dziecko - ergonomiczne uchwyty butelki są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki, co umożliwia bezpieczne trzymanie.

Łatwa do mycia i idealna do przygotowania pokarmu - butelka o pojemności 150 ml wykonana z syntetycznego materiału, ma typowe dla serii NUK First Choice elementy: szeroki otwór, nakrętkę, dysk oraz pokrywkę. Wszystkie części łatwo jest rozkręcić – idealna do mycia i przygotowania pokarmu.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto