It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek "niekapek" NUK Trainer Cup Kubus 230ml

  • pojemność 230 ml, dla dzieci od 6 miesięcy, nie zawiera BPA
  • miękki ustnik jest bardzo delikatny dla podniebienia oraz dziąseł dziecka
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają pewne trzymanie
  • wytrzymały kubek wykonany z polipropylenu (PP)
  • pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu
  • unikalne motywy, limitowana seria
  • należy do serii kubków NUK Evolution

Kup teraz

  • od 6 m

Kubek „niekapek” NUK Trainer Cup Disney Kubuś 230ml, miękki ustnik , dla dzieci od 6 miesięcy, nie zawiera BPA

Kubuś i jego przyjaciele na produktach NUK

Cały świat kocha Kubusia - Misia o Bardzo Małym Rozumku, ale o wielkim sercu. Uosabia on przyjaźń, zabawę oraz dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. Urocze motywy Kubusia zdobią teraz produkty NUK. Zapoznaj się z serią!

Kubek NUK Trainer Cup - nauka picia jest dziecinnie prosta

NUK Trainer Cup ułatwia przejście od karmienia butelką do picia z kubka. Miękki ustnik jest szczególnie delikatny dla podniebienia oraz dziąseł. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty są łatwe do trzymania przez maluchy.  Aby zapobiegać rozlewaniu NUK Trainer Cup jest w 100% szczelny. Pokrywka zapewnia higienę oraz zabezpiecza kubek podczas spaceru, czy podróży.

NUK  Trainer Cup – łatwy do trzymania i delikatny dla podniebienia

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, nie zawiera BPA, dodatkowo posiada urocze motywy. Składa się z niewielu części, może zostać rozłożony oraz ponownie złożony bardzo szybko, dodatkowo można go bardzo łatwo dokładnie wyczyścić. Kubek NUK Trainer Cup należy do serii kubków Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi jej elementami.

Kubki NUK Evolution - odpowiedni kubek na każdy etap rozwoju

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości w nabywaniu nowych umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne.

Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki: odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto