Kubek NUK Trainer Cup Kubuś 230ml

  • pojemność 230 ml, dla dzieci od 6 miesięcy, nie zawiera BPA
  • miękki ustnik jest bardzo delikatny dla podniebienia oraz dziąseł dziecka
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają pewne trzymanie
  • wytrzymały kubek wykonany z polipropylenu (PP), pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu
  • unikalne motywy, limitowana seria

Kup teraz

  • od 6 m

Kubek „niekapek” NUK Trainer Cup Disney Kubuś 230ml, miękki ustnik , dla dzieci od 6 miesięcy, nie zawiera BPA

Kubuś i jego przyjaciele na produktach NUK

Cały świat kocha Kubusia - Misia o Bardzo Małym Rozumku, ale o wielkim sercu. Uosabia on przyjaźń, zabawę oraz dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. Urocze motywy Kubusia zdobią teraz prodkty NUK. Zapoznaj się z serią!

Kubek NUK Trainer Cup - nauka picia jest dziecinnie prosta

NUK Trainer Cup ułatwia przejście od karmienia butelką do picia z kubka. Miękki ustnik jest szczególnie delikatny dla podniebienia oraz dziąseł. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty są łatwe do trzymania przez maluchów. Aby zapobiegać rozlewaniu NUK Tainer Cup jest w 100% szczelny.

Pokrywka zapewnia higienę oraz zabezpiecza kubek podczas przebywania poza domem.

NUK  Trainer Cup – łatwy do trzymania i delikatny dla podniebienia

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, nie zawiera BPA, dodatkowo posiada urocze motywy. Składa się z niewielu części, może zostać rozłożony oraz ponownie złożony bardzo szybko, dodatkowo można go bardzo łatwo dokładnie wyczyścić.

Kubki NUK Evolution - Właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Dzięki bardzo dużej ilości możliwych kombinacji seria Kubków Evolution oferuje właściwy kubek na każdy etap rozwoju.

Każdy ustnik jest zaprojektowany dla innego etapu nauki i może zostać wymieniony wraz z rozwojem umiejętności Twojego dziecka. Wszystkie trzy ustniki są w 100% szczelne. Dzięki temu Twoje dziecko zawsze otrzymuje pomoc, którą potrzebuje w danym momencie. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto