It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Smoczek NUK Space Disney Kubus, silikonowy

  • oryginalny kształt NUK – wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w trakcie ssania
  • duże otwory wentylacyjne zapewniają jeszcze lepszą  cyrkulację powietrza, pozwalają delikatnej skórze dziecka oddychać bardziej efektywnie – idealny dla wrażliwej skóry dziecka
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • wytrzymałe pudełko wielokrotnego użytku do bezpiecznego i czystego przechowywania
  • unikalne wzprnictwo, limitowana seria
  • dostępny w 3 rozmiarach: 0-6 m-cy, 6-18 m-cy, 18-36 m-cy
  • nie zawiera BPA, 2 sztuki w opakowaniu


Kup teraz

  • 0 - 36 m

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Space Disney Kubuś, anatomiczny kształt, 2 szt., szary i biały, dostępny w 3 rozmiarach

Kubuś i jego przyjaciele na produktach NUK

Cały świat kocha Kubusia - Misia o Bardzo Małym Rozumku, ale o wielkim sercu. Uosabia on przyjaźń, zabawę oraz dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. Urocze motywy Kubusia zdobią teraz prodkty NUK. Zapoznaj się z serią!

Nowy smoczek NUK Space: dla szczególnie wrażliwej skóry dziecka

Nasze maluchy mają od samego początku nie tylko swoje własne zdanie, ale także zupełnie inne cechy fizyczne. Młoda i delikatna skóra niemowląt jest szczególnie wrażliwa. NUK opracował nowy smoczek NUK Space, aby zapewnić dzieciom najlepszą możliwą ochronę i najwyższy możliwy komfort przez cały czas. Smoczek urzeka szczególnie płaską i cienką częścią ssącą, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca na naturalne ruchy ssące. Dzięki temu smoczek NUK Space wygodnie mieści się w małych ustach. Ponad 95% dzieci akceptuje smoczek NUK. NUK Space posiada również szczególnie duże otwory wentylacyjne, które zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza i pozwalają delikatnej skórze dziecka oddychać bardziej efektywnie. Z tego powodu 99% matek poleciłoby smoczek NUK Space dla dzieci o delikatnej skórze*.

Ten model NUK jest dostępny w różnych wzorach. Urocze motywy zwierzęce 3D są dostępne w oszczędzającym miejsce pudełku, które można wykorzystać również jako opakowanie transportowe. Wystarczy schować smoczki NUK Space w torebce lub torbie pieluszkowej i mieć je zawsze przy sobie gotowe do użycia. Pudełko transportowe nadaje się również do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej. Możesz zatem cieszyć się swoim małym smoczkowym NUK-owym Zoo przez długi czas.

*Niezależne badania rynku, 114 matek; Niemcy 2018

Polecane przez ekspertów: smoczki NUK uspokajają jak nigdy dotąd

Ponieważ zdrowy ogólny rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcemy, aby każde dziecko miało jeszcze bardziej zbliżony do natury i odpowiedni dla szczęki smoczek NUK. Dzięki ulepszeniu przyjaznego dla szczęki oryginalnego kształtu NUK w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną, smoczki NUK są kojące jak nigdy dotąd. Ze względu na  znany kształt, smoczek ten dobrze zaakceptują nawet niemowlęta karmione piersią. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*.

Ponadto smoczki NUK nie powodują zniekształcenia zębów ani wad zgryzu. Gwarantuje to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje nacisk na małe zęby i szczękę. Jeszcze jeden powód, dla którego nowy smoczek NUK jest ceniony i polecany przez położne, pediatrów i ortodontów.

Tak więc 100% ankietowanych ortodontów potwierdza, że sprawdzone smoczki NUK nie powodują żadnych zniekształceń zębów ani wad zgryzu**. 90% matek poleca go innym, a 92% matek karmiących piersią potwierdza, że nowy smoczek NUK nie ma wpływu na karmienie piersią*.

*Niezależne badania rynku, 307 matek; Niemcy 2017

**Niezależne badania rynku wśród 50 położnych, pediatrów i ortodontów; Niemcy 2017              

Opakowanie - więcej niż widać na pierwszy rzut oka

NUK Space ma swój własny dom: praktyczne pudełko do przechowywania. Pudełko umożliwia higieniczne czyszczenie smoczka w kuchence mikrofalowej, jego bezpieczny i czysty transport oraz  przechowywanie.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto