It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek "niekapek" NUK Action Cup Myszka Miki 230ml

  • pojemność 230ml, dla dzieci od 12 miesięcy, bez BPA
  • miękka słomka, delikatna dla podniebienia i dziąseł
  • zakręcane zamknięcie chroni słomkę w podróży
  • wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa sztucznego (PP)
  • należy do serii kubków NUK Evolution

kup teraz

  • od 12 m

Ikony Disneya – Myszki Miki i Mini obchodzą swoje 90 urodziny

Ikony Disneya – Myszki Miki oraz Mini obchodzą swoje 90 urodziny i NUK postanowił się przyłączyć: nowoczesne wzory retro zdobią kubek NUK Action Cup i zachwycają zarówno młodych jak i starszych fanów Disneya!

 

Kubek NUK Action Cup: Nauka picia w akcji

NUK Action Cup towarzyszy dziecku powyżej 12 miesięcy, kiedy staje się ono bardziej aktywne, a ruch i akcja są na pierwszym planie. Miękka słomka jest elastyczna i delikatna dla podniebienia i dziąseł. Dzięki praktycznemu zakręcanemu zamknięciu słomka chowa się w pokrywce, co sprawia,że wszystko pozostaje suche i czyste podczas transportu. Kubek do picia NUK zawiera również zawór wentylacyjny, który zapewnia picie bez zakłóceń.

 

Kubek NUK Action Cup – elastyczny i bezpieczny w każdej sytuacji

Kubek NUK Action Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Wszystkie części są łatwe w czyszczeniu. Ponadto kubek NUK Action Cup można łatwo zdemontować i ponownie złożyć. Ergonomiczny kształt kubka umożliwia dzieciom łatwe trzymanie: kubek NUK Action Cup towarzyszy naszym maluchom w małych i dużych przygodach na co dzień.

Kubek NUK Action Cup należy do serii kubków NUK Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi elementami tej serii.

 Kubki NUK Evolution – łatwa nauka picia w trzech etapach

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest ona szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz  umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki: odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto