Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

NUK Disney Frozen Kiddy Cup, twardy ustnik

  • pojemność 300ml, ergonomiczny kształt dopasowany do rączek dziecka
  • ustnik wykonany z wytrzymałego, syntetycznego materiału (PP) odpornego na małe ząbki dziecka
  • wygodny w użyciu szczelny zawór ułatwia picie
  • kubek wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału (PP), nie zawiera BPA, z praktycznym klipsem
  • unikalne motywy, seria limitowana
  • dla dzieci od 12 miesięcy


Kup teraz

Kubek NUK Disney Frozen Kiddy Cup 300ml, z wytrzymałym, syntetycznym ustnikiem, "niekapkiem”, bez BPA, 1 sztuka, dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Seria NUK Disney Kraina lodu: gotowi na nowe przygody?

Siostry Elsa i Anna z niecierpliwością czekają na nowe, ekscytujące przygody z Kristoffem i Svenem oraz bałwankiem Olafem. Urocze motywy limitowanej serii NUK Disney Kraina lodu zachwycą młodszych oraz starszych fanów i będą im towarzyszyć na co dzień.

Kubek NUK Kiddy Cup: odporny na małe dziecięce ząbki

Jak tylko dziecku urosną pierwsze ząbki, bardzo chętnie ich używa! Z tego powodu NUK Kiddy Cup ma ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylenu). Jest on odporny na ząbki dziecka i niezwykle trwały. Kubek NUK Kiddy Cup ma pojemność 300ml - dla szczególnie spragnionych dzieci - i ma wyprofilowany kształt, dzięki czemu jest wygodny do trzymania przez dziecko. Kubek jest przezroczysty, więc widać, jak dużo napoju dziecko wypiło i ile jeszcze zostało.

Bardzo łatwo można wyjąć zaworek wentylacyjny, co umożliwia jego dokładne czyszczenie. Kubek posiada także klips do przypięcia do paska, torebki lub wózka, dzięki czemu łatwo się nie zgubi.  Kubek i jego części można zmywać w zmywarce.

Kubek Kiddy Cup jest kompatybilny ze wszystkimi produktami serii NUK First Choice. Można go używać ze wszystkimi ustnikami First Choice, dzięki czemu może "rosnąć" razem z dzieckiem.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto