It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Disney Classics Kiddy Cup 300ml z twardym ustnikiem

  • pojemność 300ml, dla dzieci od 12 miesięcy
  • ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylen)
  • ustnik "niekapek" ułatwia naukę picia
  • lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu (nie zawiera BPA), z praktycznym klipsem 
  • motywy w unikalnym wzornictwie


Kup teraz

  • od 12 m

Kubek NUK Disney Classics Kiddy Cup 300ml, z twardym ustnikiem "niekapkiem", dla dzieci od 12 miesięcy, nie zawiera BPA, 1 szt

Klasyka Disneya – dwie z najbardziej lubianych bajek Disneya są teraz w asortymencie NUK

Wyrusz z nami w wyjątkową podróż: przemierzaj rozległe lasy i odwiedź kolorową arenę cyrkową razem z Bambi i Dumbo, którzy są kochani na całym świecie. Urocze ilustracje małego słonia z dużymi uszami oraz niezdarnego, młodego jelonka wzbogacają świat produktów NUK. Wyrusz na wspólną przygodę i przeżyj niezapomniane chwile z wybranymi produktami NUK oraz słodkimi ilustracjami z bajek Disneya. Dla dzieci, urocze postacie szybko staną się lojalnymi towarzyszami, a rodzice będą mogli z przyjemnością ponownie wspominać swoich bohaterów z dzieciństwa. Odkryj fantastyczny świat Bambi i Dumbo razem z Twoim kochanym maleństwem! 

Kubek NUK Kiddy Cup: Odporny na małe zęby

Jak tylko dziecku zaczynają rosnąć pierwsze ząbki, dziecko chce ich jak najczęściej używać! Z tego powodu kubek NUK Kiddy Cup ma ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylenu), który jest odporny na ząbki dziecka. NUK Kiddy Cup ma pojemność 300ml - dla szczególnie spragnionych dzieci - i ma wyprofilowany kształt, dzięki czemu jest wygodny do trzymania przez dziecko. Kubek jest przezroczysty, więc widać, jak dużo napoju dziecko wypiło i ile jeszcze zostało.

Ustnik "niekapek" jest prosty w montażu i łatwy do czyszczenia. Kubek posiada także klips do przypięcia do paska, torebki lub wózka oraz przymocowaną przezroczystą osłonkę, aby chronić ustnik przed zabrudzeniem. Wszystkie elementy kubka można myć w zmywarce.

NUK Kiddy Cup jest kompatybilny ze wszystkimi produktami z serii NUK First Choice. Można go używać ze wszystkimi ustnikami First Choice, dzięki czemu może "rosnąć" razem z rosnącymi umiejętnościami dziecka.  

Kubek NUK Kiddy Cup - 100% zabawy przy piciu dla dzieci powyżej 12 miesięcy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto