It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK Anti-Colic z wskaźnikiem temperatury

  • NO AIR*: dzięki profesjonalnemu systemowi odpowietrzania mniej powietrza dociera do brzuszka dziecka podczas karmienia. 96% ekspertów potwierdza zmniejszenie ilości powietrza w pokarmie**
  • wbudowany wskaźnik temperatury zmienia kolor, gdy pokarm jest za gorący, zwykle niebieski wskaźnik temperatury zmienia kolor na biały.
  • naturalny i odpowiedni dla szczęki, szczególnie miękki, silikonowy smoczek, 0-6 miesięcy, M (średni otwór przepływowy = do mleka modyfikowanego)
  • smoczek do butelki testowany w szpitalach***: pozwala na łączenie karmienia piersią oraz butelką

  • 0 - 6 m

Butelka NUK Anti-Colic Professional z wskaźnikiem temperatury, smoczek odpowiedni dla szczęki, 300ml, nie zawiera BPA, 0-6 miesięcy

NUK Anti-Colic Professional – Odpowiedź na problem z kolkami u dzieci

Nareszcie brzuszek Twojego dziecka nie boli. Połykanie powietrza jest jedną z głównych przyczyn typowych objawów kolki takich jak gazy, wzdęty brzuszek, ciągły płacz. Butelka NUK Anti-colic Professional została stworzona, aby pomóc w zapobieganiu połykania powietrza przez dzieci podczas karmienia.

Jej sekretem jest Profesjonalny System Odpowietrzania NUK, który jeszcze bardziej skutecznie zapobiega połykaniu powietrza. Butelka posiada innowacyjną kombinację odpowietrzacza oraz kanału powietrznego. Dzięki odpowietrzaczowi smoczek się nie zaciska i dziecko może ssać bez przerw. Eliminuje to jeden z głównych powodów połykania powietrza. Zintegrowany kanał powietrzny kieruje powietrze bezpośrednio od odpowietrzacza na dół butelki – pęcherzyki powietrza nie mają kontaktu z zawartością butelki. Mniej powietrza dostaje się do pokarmu. Mniej powietrza w pokarmie oznacza mniej powietrza w brzuszku. W ten sposób butelka pomaga zapobiegać kolce, co zostało potwierdzone w wielu badaniach, nie tylko przez matki, ale również przez ekspertów takich jak lekarze i położne.**

Spokojne i bezpieczne karmienie dzięki butelce NUK First Choice+  z wskaźnikiem temperatury

Pojawienie się dziecka to wielka rewolucja w życiu. Wtedy dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że jesteście spokojniejsi. Butelki NUK First Choice+ z czujnikiem temperatury pokazują, gdy zostanie osiągnięta właściwa temperatura pokarmu.

Skala na butelce z  czujnikiem temperatury zmienia kolor w zależności od temperatury zawartości. Jeżeli pokarm jest za gorący, zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały.

Uwaga: Wskaźnik temperatury NUK jest przewidziany jako dodatkowa weryfikacja. Prosimy o sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem pokarmu dziecku. Aby sprawdzić czy pokarm jest odpowiedni, należy umieścić kilka kropel na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Oryginalny NUK

Oryginalny smoczek NUK wzoruje się na brodawce sutkowej matki podczas karmienia piersią. Język oraz szczęka mają wystarczająco dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Dla zdrowego rozwoju oraz dobrego samopoczucia Twojego dziecka.

Tak miękki jak pierś

Miękka strefa sprawia, że silikonowy smoczek jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtu jamy ustnej dziecka i zapewnia naturalne odczucie podczas ssania.

Testowane w szpitalach**

Dzięki swojemu szczególnie naturalnemu kształtowi smoczki NUK First Choice+ są bardzo dobrze akceptowane przez dzieci. Są zatem doskonałe, kiedy chce się łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. 

Butelka dla niemowląt wykonana z lekkiego, wytrzymałego polipropylenu:

  • Posiada praktyczny wskaźnik temperatury NUK, który zmienia kolor z niebieskiego (zimny) na biały (gorący)
  • Nie zawiera szkodliwych substancji, bezzapachowa, nie zawiera BPA
  • Łatwa do napełniania i czyszczenia – szeroka szyjka butelki
  • Łatwa do trzymania i stabilna – dzięki wyprofilowanemu kształtowi butelki i szerokiej podstawie
  • Nielimitowane kombinacje – kompatybilna z produktami z serii NUK First Choice

*Zmniejsza ilość pęcherzyków powietrza w pokarmie.

**Niezależne badanie rynku, 50 położnych i 50 pediatrów, Niemcy 2020r; Niezalezne badane rynku 162 mamy, Niemcy 2020r.

***Potwierdzone w badaniach klinicznych: Moral et al. BMC Paediatrics 2010, 10:6. http://nuk.com/research

Butelki NUK są zgodne z europejską normą EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją oraz o pozostawienie informacji o produkcie i numeru artykułu/LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto