It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Lancuszek do smoczka uspokajajacego NUK Hello Adventure

  • praktyczny klips - do przymocowania smoczka do ubrania dziecka
  • zaczep do przymocowania do uchwytu smoczka
  • przeznaczony do smoczków z uchwytem
  • wykonany z wytrzymałych tworzyw
  • limitowana kolekcja

kup teraz

  • od 0 m

Łańcuszek do smoczka uspokajającego NUK Hello Adventure, praktyczny klips, nie zawiera bisfenolu A (BPA), 1 szt.

NUK Hello Adventure: gotowi na nowe przygody!

Przez krótki czas, limitowana seria Hello Adventure zaprasza przyszłych podróżników. Nieważne czy podziwiasz czyste, gwiaździste niebo daleko od miasta, czy też podziwiasz otaczający Cię Świat po raz pierwszy: dla wszystkich małych podróżników urocze motywy są już dostępne na wybranych produktach NUK. Mali podróżnicy są gotowi aby powiedzieć światu: witaj!

Dzieci uwielbiają ssać i uwielbiają bawić się swoimi smoczkami. Dlatego często zdarza się, że im one wypadają lub się gubią. Szczególnie gdy jest się poza domem, wielokrotnie powraca pytanie gdzie trzymać smoczek uspokajający, żeby nie zginął i się nie ubrudził. Możliwości jest kilka. Można przyczepić smoczek za pomocą łańcuszka lub tasiemki, można go przechowywać w specjalnym pudełku na smoczek lub założyć na niego specjalną osłonkę. Łańcuszki do smoczków są bardzo praktyczne, ponieważ zapobiegają zgubieniu lub upuszczeniu smoczka na ziemię.

Łańcuszek do smoczka NUK posiada wygodny klips do przypinania do ubrania dziecka oraz zaczep do przymocowania do uchwytu smoczka (łańcuszek jest przeznaczony do smoczków z uchwytem). Klips jest bezpieczny dla dziecka, ponieważ posiada otwory umożliwiające oddychanie w razie włożenia go przez dziecko do buzi. Łańcuszek NUK jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – wytrzymałych, nietłukących i dostępnych w wielu wzorach. Łańcuszki do smoczków NUK są nie tylko praktyczne, lecz także ładnie wyglądają.

Łańcuszki i tasiemki do smoczków NUK spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, więc rodzice mogą używać ich bez żadnych obaw. Należy tylko pamiętać, że nie powinno się ich używać w łóżeczku dziecka, kołysce ani kojcu i że nie należy ich w żaden sposób przedłużać.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto