Łańcuszek do smoczka uspokajającego NUK

  • przeznaczony do smoczków z uchwytem
  • praktyczny klips łatwo się odpina i zapina
  • zaczep do przymocowania do uchwytu smoczka
  • wykonany z wytrzymałych tworzyw (trytan i PE)
  • trzy modne, dziecięce wzory

Dziadkowie, rodzice chrzestni i inni bliscy krewni często lubią kupować dziecku z okazji narodzin lub chrztu łańcuszek do smoczka z pasującym smoczkiem na prezent. Tym lepiej, jeżeli jest on nie tylko praktyczny, lecz także ładnie wygląda. Wśród nowych łańcuszków do smoczków NUK jest coś dla każdego: motylek dla małych odkrywców, samochodzik dla kierowców rajdowych lub korona – dla wszystkich. Śliczne wzory łańcuszków nadają dzieciom indywidualny styl.

Dlaczego warto używać łańcuszka?

Łańcuszki do smoczków są bardzo praktyczne, ponieważ zapobiegają zgubieniu lub upuszczeniu smoczka na ziemię. Łańcuszek do smoczka NUK posiada wygodny klips do przypinania do ubrania dziecka oraz zaczep do przymocowania do uchwytu smoczka. Łańcuszek NUK jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – wytrzymałych, nietłukących i dostępnych w wielu wzorach. Zawsze gotowy do użytku w razie potrzeby. Łańcuszek NUK sprawia, że smoczek jest zawsze na swoim miejscu. A jego śliczne wzory sprawiają, że jest atrakcyjnym dodatkiem.

O czym rodzice powinni pamiętać, kupując łańcuszek do smoczka?

Rodzice często pytają, czy łańcuszki do smoczków są bezpieczne dla dziecka. NUK ma prostą odpowiedź: tak – ponieważ łańcuszki NUK spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, rodzice mogą używać ich bez wahania. Tylko jedna uwaga - łańcuszków nie powinno się używać w łóżeczku dziecka, kołysce ani kojcu.

Łańcuszek do smoczka uspokajającego NUK - i smoczek jest zawsze pod ręką!

 

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto