It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek "niekapek" NUK Magic Cup monochromatyczny, 230ml

  • pojemność 230 ml – dla dzieci powyżej 8 miesięcy
  • ustnik 360° - można pić z każdej strony kubka
  • nie kapie dzięki  silikonowej tarczy uszczelniającej
  • pokrywka chroniąca ustnik przed zabrudzeniem w czasie podróży
  • wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu (PP), nie zawiera BPA,
  • ciekawe wzory zwierząt
  • należy do serii kubków NUK Evolution

  • od 8 m

Kubek NUK Magic Cup monochromatyczny 230 ml, unikalny ustnik, silikonowa tarcza uszczelniająca, powyżej 8 miesięcy, bez BPA

Limitowana seria monochromatyczna NUK

Proste, czarno-białe wzornictwo jest nie tylko bardzo modne, ale również przyciąga uwagę najmłodszych. Szczególnie w czasie pierwszych miesięcy życia niemowlę łatwiej zauważa kolory kontrastowe. Urocze motywy zwierząt zachwycą zarówno małych jak i tych większych. Gotowi na biało-czarną przygodę?

NUK Magic Cup: nauka picia jest magią!

The NUK Magic Cup lets babies drink like the big kids. The 360° drinking rim encourages and helps drinking from any edge – no handles at all and almost like a normal cup. The only “magical” difference: the cup cannot leak as a silicone disc seals the lid from the inside. Drinking is still child’s play: your child just needs to suck the rim a little. And so that the NUK Magic Cup stays clean and secure when out and about, it has an additional lid for protection.

Z kubka NUK Magic Cup małe dzieci mogą pić tak jak starsze. Dzięki ustnikowi 360° można pić z każdej strony kubka; nie ma żadnych uchwytów -  picie jak z normalnego kubka. Jedyną magiczną różnicą jest, że z kubka nic się nie wyleje - silikonowa tarcza dokładnie uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać. Kubek ma dodatkową przykrywkę, co zapewnia jego czystość i możliwość higienicznego transportu.

NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Składa się z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić. Monochromatyczny kubek Magic Cup należy do serii kubków Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi jej elementami.

Kubki NUK Evolution – właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka i wymaga  dużej cierpliwości. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. .

Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju i może być wymieniony w miarę jak rosną umiejętności dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Dzięki temu dziecko otrzymuje właściwy kubek w każdym momencie, mając dużo zabawy przy nauce picia.  

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto