It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Gryzak wielofunkcyjny NUK

  • łagodzi dolegliwości, które mogą się pojawić przy ząbkowaniu
  • dwa obracane elementy do gryzienia
  • wykonany z materiałów o różnych strukturach
  • dociera do każdej części jamy ustnej
  • żucie pobudza wydzielanie śliny, co zapobiega próchnicy
  • zachęca do zabawy, stymuluje rozwój motoryczny dziecka
  • wyprodukowany w Niemczech, wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, nie zawiera BPA

Hurra, hurra! Pierwszy ząbek! Niestety pierwsze ząbki są często nie tylko powodem do radości, lecz także do płaczu! Gdy zaczynają pojawiać się pierwsze ząbki, towarzyszą temu często nieprzyjemne objawy. Gdy dziąsła są nabrzmiałe, szczęki napięte, a wychodzące czubki ząbków bolesne, ulgę może przynieść gryzak, który masuje wrażliwe dziąsła i stymuluje produkcję śliny. Jeszcze lepiej jeśli jest tak zaprojektowany, że zachęca dziecko do zabawy nim – tak jak to jest w przypadku gryzaka wielofunkcyjnego NUK.

Wielka ulga dla małych ząbków

Gryzak wielofunkcyjny NUK na wiele sposobów przynosi ulgę przy nieprzyjemnych objawach ząbkowania. Żucie miękkich wypustek, krawędzi czy zaokrąglonych powierzchni gryzaka masuje podniebienie i dziąsła dziecka, stymulując jednocześnie produkcję śliny, co zapobiega próchnicy. Dwa elementy obracają się o 360°, tak więc dziecko jest w stanie samodzielnie, bez pomocy rodzica, dosięgnąć do każdego bolesnego miejsca w jamie ustnej. Manewrowanie elementami gryzaka wielofunkcyjnego o różnych kształtach i strukturach stymuluje rozwój zmysłu dotyku oraz zdolności motorycznych dziecka.
Ten nowocześnie zaprojektowany gryzak można wygotowywać lub w inny sposób sterylizować.

Gryzak wielofunkcyjny NUK to ząbkowanie bez bólu i stresu.

 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto