It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK First Choice z uchwytami Hello Adventure 150ml

  • ułatwia naukę samodzielnego picia
  • miękki ustnik "niekapek" z silikonu
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne trzymanie
  • butelka wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP), pojemność 150ml
  • nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie, limitowana kolekcja
  • dla dzieci od 6-18 miesięcy

kup teraz

  • 6 - 18 m

Butelka NUK First Choice z uchwytami Hello Adventure, z silikonowym ustnikiem "niekapkiem", 150ml, dla dzieci od 6-18 miesięcy, 1 szt.

NUK Hello Adventure: gotowi na nowe przygody!

Przez krótki czas, limitowana seria Hello Adventure zaprasza przyszłych podróżników. Nieważne czy podziwiasz czyste, gwiaździste  niebo daleko od miasta, czy też podziwiasz otaczający Cię Świat po raz pierwszy: dla wszystkich małych podróżników urocze motywy są już dostępne na wybranych produktach NUK. Mali podróżnicy są gotowi aby powiedzieć światu: witaj!

Butelka NUK First Choice z uchwytami

Butelka NUK First Choice to pierwszy etap nauki na drodze do samodzielnego picia. Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu przypomina dziecku pierś mamy lub smoczek, dzięki czemu czuje się bezpieczniej. Ustnik umożliwia picie bez rozlewania, dzięki czemu pierwsze próby samodzielnego picia nie kończą się powodzią w całym domu. Ponadto ustnik jest wyposażony w system odpowietrzania, który wyrównuje ciśnienie w butelce i pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Ustniki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię. 

Ergonomiczne uchwyty butelki są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki, co umożliwia bezpieczne trzymanie.

Ma typowy dla tej serii szeroki otwór, dzieki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm. Wykonana jest z lekkiego i wytrzymałegotworzywa (polipropylen - PP), jest nietłukąca i nadaje się do zamrażania.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto