Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Butelka NUK First Choice Baby Rose & Blue 150 ml z podwójnym uchwytem, z ustnikiem silikonowym

  • ułatwia naukę samodzielnego picia
  • butelka wykonana z polipropylenu (PP), nie zawiera bisfenolu A (BPA)
  • miękki ustnik "niekapek" wykonany z silikonu
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne trzymanie
  • dla dzieci od 6 do 18 miesięcy
  • pojemność150 ml


Kup teraz

  • 6 - 18 m

Kiedy niemowlę staje się małym dzieckiem, butelka NUK First Choice do nauki picia ułatwia przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia.

Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu umożliwia picie bez rozlewania. Silikon to elastyczne, szczególnie miękkie tworzywo, które jest niezwykle odporne na wysokie temperatury i neutralne w smaku. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest przezroczysty, bez zapachu i o gładkiej powierzchni. System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM wyrównuje ciśnienie w butelce, co pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Butelka z wyjatkowo szerokim otworem o pojemności 150 ml składa się z typowych elementów First Choice: nakrętki, krążka zabezpieczającego oraz przezroczystej osłony ustnika - wszystkie elementy łatwo się demontuje, dzięki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm. Uchwyty są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia ze ślicznymi motywami Baby Rose & Blue  można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice. Jest przeznaczona dla dzieci od 6 do 18 miesięcy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto