It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK Disney Classics First Choice z uchwytami, 150 ml, silikon

  • ułatwia naukę samodzielnego picia
  • miękki ustnik "niekapek" z silikonu, dla dzieci od 6-18 miesięcy
  • ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne
  • butelka wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP), pojemność 150ml, nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie


Kup teraz

  • 6 - 18 m

Butelka NUK First Choice z uchwytami Disney Classics, silikon, 150ml, odporny na rozlewanie się, dla dzieci od 6-18 miesięcy, 1 szt.

Klasyka Disneya – dwie z najbardziej lubianych bajek Disneya są teraz w asortymencie NUK

Wyrusz z nami w wyjątkową podróż: przemierzaj rozległe lasy i odwiedź kolorową arenę cyrkową razem z Bambi i Dumbo, którzy są kochani na całym świecie. Urocze ilustracje małego słonia z dużymi uszami oraz niezdarnego, młodego jelonka wzbogacają świat produktów NUK. Wyrusz na wspólną przygodę i przeżyj niezapomniane chwile z wybranymi produktami NUK oraz słodkimi ilustracjami z bajek Disneya. Dla dzieci, urocze postacie szybko staną się lojalnymi towarzyszami, a rodzice będą mogli z przyjemnością ponownie wspominać swoich bohaterów z dzieciństwa. Odkryj fantastyczny świat Bambi i Dumbo razem z Twoim kochanym maleństwem!  

Butelka NUK First Choice z uchwytami

Butelka NUK First Choice to pierwszy etap nauki na drodze do samodzielnego picia. Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu przypomina dziecku pierś mamy lub smoczek, dzięki czemu czuje się bezpieczniej. Ustnik umożliwia picie bez rozlewania, dzięki czemu pierwsze próby samodzielnego picia nie kończą się powodzią w całym domu. Ponadto ustnik jest wyposażony w system odpowietrzania, który wyrównuje ciśnienie w butelce i pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Ustniki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Ergonomiczne uchwyty butelki są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki, co umożliwia bezpieczne trzymanie.

Ma typowy dla tej serii szeroki otwór, dzieki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm. Wykonana jest z lekkiego i wytrzymałegotworzywa (polipropylen - PP), jest nietłukąca i nadaje się do zamrażania.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto