Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Butelka 150 ml NUK Nature Sense z uchwytami

  • Bardzo szeroki i miękki ustnik silikonowy od samego początku zapewnia naturalne odczucie w czasie picia.
  • Innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz sprawia, że dziecko może pić bez przerw, tak jak podczas karmienia piersią, co zapobiega połykaniu powietrza.
  • Ustnik „niekapek“ umożliwia picie bez rozlewania
  • Z miękkimi, ergonomicznymi uchwytami ułatwiającymi chwytanie
  • Butelka z wysokiej jakości polipropylenu (PP), antypoślizgowa podstawa, pojemność 150 ml,
  • dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy, nie zawiera BPA, brak swobodnego wyboru koloru

kup teraz

  • 6 - 18 m

Butelka 150 ml NUK Nature Sense z uchwytami, bardzo szeroki i miękki ustnik „niekapek”, 6-18 miesięcy, 1 szt.

Polecany przez matki*: Płynne przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia

W pewnym momencie rozwoju dziecka oprócz pokarmu matki chcesz podawać dziecku dodatkowo wodę oraz inne pokarmy uzupełniające. Twój mały skarb staje się coraz bardziej aktywny i niezależny. Dziecko z radością odkrywa ekscytujący świat i uczy się wielu istotnych umiejętności. Oczywiście obejmuje to również samodzielne picie i chwytanie. NUK opracował butelkę Nature Sense, która umożliwia płynne przejście od karmienia piersią do karmienia niezależnego, zachowując jednocześnie naturalne i znane odczucie jak przy piersi matki.

* Niezależne badanie rynku wśród 124 matek w Niemczech (Nukleon, 2018)

 

Naturalne odczucie podczas nauki picia: butelka NUK Nature Sense z uchwytami.

Butelka NUK Nature Sense nadaje się szczególnie dla niemowląt, które wcześniej były karmione piersią i teraz muszą powoli uczyć się samodzielnego picia, dzięki temu, że zapewnia dziecku naturalne odczucie w czasie picia, tak jak przy piersi mamy. Bardzo szeroki i miękki silikonowy ustnik (o 20% szerszy niż tradycyjne ustniki) butelki zapewnia dziecku od samego początku naturalne odczucie w czasie picia. Ponadto innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz umożliwia picie pokarmu bez robienia przerw, tak jak podczas karmienia piersią, co zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko. Ustnik „niekapek” zapewnia bezpieczny transport bez rozlewania, dzięki czemu kubek do picia jest wiernym towarzyszem podróży. Pomocne w nauce picia są zarówno miękkie, ergonomiczne uchwyty, za pomocą których Twoje maleństwo może wyjątkowo łatwo chwycić butelkę, jak i antypoślizgowa podstawa, która zapewnia stabilność. Butelka NUK Nature Sense w delikatnych kolorach jest wykonana z wysokiej jakości, odpornego polipropylenu i może być dowolnie łączona z innymi elementami serii NUK Nature Sense.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto