NUK
Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus

  • idealny do sterylizacji używanych codziennie akcesoriów (które moga być używane w mikrofalówce)
  • dezynfekuje do 4 butelek wraz z akcesoriami w ciągu zaledwie 4 minut
  • odpowiedni do wszystkich butelek NUK (oprócz butelek z PA i PE)
  • w zestawie ze szczypcami do butelek do higienicznego wyjmowania wysterylizowanych elementów
  • należy zwrócić uwagę na minimalne wymiary wewnętrzne mikrofalówki

  • 0-36 m
 

W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. I do każdego z nich potrzebna jest butelka i smoczek, które trzeba nie tylko umyć, lecz także wysterylizować.

Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus dezynfekuje butelki (oprócz butelek z PA i PE) wraz z akcesoriami oraz części laktatorów za pomocą pary wodnej, bez użycia chemikaliów w ciągu zaledwie 4 minut (przy mocy kuchenki 1000 W).

Sterylizator mieści aż do 4 butelek NUK First Choice o pojemności 300 ml wraz z akcesoriami (butelki ułożone są w sposób sprzyjający suszeniu). Składa się z niewielu części i jest prosty w użyciu. Nadaje się do większości standardowych kuchenek mikrofalowych o następujących minimalnych wymiarach wewnętrznych: 187 mm (wysokość) x 280 mm (szerokość i głębokość).

Sterylizator NUK Micro Express jest odpowiedni do wszystkich dostępnych butelek (bez względu na rozmiar i kształt), które nadają sie do użytku w kuchence mikrofalowej. Jest przezroczysty, więc można obserwować przebieg procesu sterylizacji. Pokrywa ma ergonomiczny uchwyt do łatwego otwierania i zamykania oraz ulepszone zamknięcie. Można go czyścić, przecierając szmatką lub w zmywarce do naczyń.

Uwaga! Nie wszystkie produkty nadają się do sterylizacji w kuchence mikrofalowej. Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z zaleceniami producenta każdego produktu, który chcą Państwo poddać sterylizacji. Nieprzestrzeganie tych zaleceń może prowadzić do uszkodzenia sterylizowanego produktu, np. do deformacji butelek wykonanych z PA (poliamid) i PE (polietylen).

Pobierz instrukcję obsługi