NUK
Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Express

  • szybkie i delikatne podgrzewanie dziecięcego pokarmu za pomocą pary w ciągu tylko 90 sekund*
  • lampka kontrolna świeci się w czasie podgrzewania
  • automatycznie wyłącza się po zakończeniu podgrzewania
  • bezpieczny dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem
  • nadaje się do podgrzewania płynnych i papkowatych pokarmów we wszystkich typowych słoiczkach i butelkach.

  • 0-36 m
 

Do czego przydaje się podgrzewacz pokarmu?

Podgrzewacz pokarmu ułatwia życie wielu rodzicom już po urodzeniu dziecka, podgrzewając mleko, a później dziecięce pokarmy do odpowiedniej temperatury. Jeżeli dziecko karmione jest butelką, to podgrzewacz jest nieodzowny. Ciągłe sprawdzanie temperatury pokarmu w butelce i chłodzenie butelki pod zimną wodą należą już do przeszłości. W ciągu zaledwie 90 sekund* podgrzewacz Thermo Express delikatnie podgrzewa dziecięcy pokarm do żądanej temperatury, zachowując wszystkie jego niezbędne składniki i witaminy.

Jak używać podgrzewacza pokarmu?

Używanie podgrzewacza Thermo Express jest całkiem proste: odmierz odpowiednią ilość wody za pomocą miarki i wlej ją do urządzenia, następnie za pomocą koszyczka włóż butelkę lub słoiczek do podgrzewacza. Wciśnij włącznik, a podgrzewacz NUK Thermo Express szybko i delikatnie podgrzeje dziecięcy pokarm za pomocą pary w ciągu zaledwie 90 sekund* do odpowiedniej temperatury. Świecąca się lampka oznacza, że trwa podgrzewanie. Gdy znajdująca się wewnątrz woda cała wyparuje, podgrzewacz automatycznie się wyłączy. Podgrzewacz NUK Thermo Express nadaje się do wszystkich typowych słoiczków i butelek dla niemowląt.

Bezpieczny i łatwy do czyszczenia

Podgrzewacz NUK Thermo Express jest lekki i kompaktowy, a przy tym maksymalnie bezpieczny. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatycznie wyłącza się po zakończeniu podgrzewania – co pomaga chronić środowisko. Wyjmowany koszyczek służy do wkładania i wyjmowania z podgrzewacza butelek i słoiczków. Dzięki temu czyszczenie podgrzewacza zajmuje chwilę.

Uwagi:

  • W urządzeniu nie można podgrzewać butelek z PE ani woreczków na mleko matki.
  • Dane techniczne: 220-240 V, 500 W
  • Aby podgrzewacz NUK Thermo Express działał prawidłowo, powinien być regularnie odkamieniany.
  • Należy pamiętać, aby wlewać do podgrzewacza nie mniej wody niż 11 ml, ponieważ w przeciwnym razie pokarm nie zostanie wystarczająco podgrzany.

* Od temperatury pokojowej do temperatury podawania – przy podgrzewaniu 120 ml płynu w butelce o pojemności 240 ml.

Art. nr: 256.378

Pobierz instrukcję obsługi