NUKŚrodki czystości NUK

Mleko, zupki z marchewki i soki to tylko niektóre z wyzwań, z którymi matki muszą radzić sobie podczas prania ubranek dzieci i sprzątania ich otoczenia. Wszystko musi być czyste, ale bez użycia zbyt wielu środków chemicznych!

To dlatego NUK stworzył serię środków czystości, które są delikatne, testowane dermatologicznie i zawierają składniki na bazie naturalnej, a jednocześnie są bardzo skuteczne.

Mycie butelek i wszelkich akcesoriów

NUK Bottle Cleanser

Skuteczny i delikatny dla dziecka -
płyn do mycia butelek i smoczków NUK

Płyn do mycia butelek i smoczków opracowaliśmy specjalnie do czyszczenia butelek, smoczków, laktatorów i innych akcesoriów dziecięcych. Płyn doskonale usuwa pozostałości po mleku, soku czy kaszce dzięki zawartości bioenzymów. Spłukuje się bez pozostawiania osadów.

Płyn do mycia butelek i smoczków NUK

Pranie ubranek dziecięcych

NUK Laundry Detergent

Skuteczny na plamy, delikatny dla skóry -
płyn do prania oraz płyn do usuwania plam NUK

Kaszka, owoce, mleko, które się ulało czy przeciekająca pieluszka - teraz z płynem do prania oraz płynem do usuwania plam NUK ubranka Twojego dziecka będą naprawdę czyste. I to dzięki składnikom na bazie naturalnej, bez użycia silnych chemicznych składników!

Płyn do prania NUK

Płyn do usuwania plam NUK

Sprzątanie

To NUK Household Cleaner

Bezpiecznie czyste podłogi i powierzchnie -
antybakteryjny środek do czyszczenia NUK

Dzieci odkrywają świat poprzez raczkowanie po podłodze i wkładają wszystko co nowe do buzi - teraz to nie problem dzięki uniwersalnemu płynowi do mycia i antybakteryjnemu środkowi do czyszczenia NUK. Usuwają one brud, resztki jedzenia i inne plamy w sposób dokładny, bezpieczny i delikatny. I dziecko może wyruszać ku następnej przygodzie!

Antybakteryjny środek do czyszczenia NUK

Eksperci odpowiadają na pytania na temat higieny

Eksperci na temat higieny

Czy powinnam zwracać szczególną uwagę na higienę w czasie ciąży? Jak czysto powinno być w domu, w którym jest dziecko? Czy mogę pozwolić dziecku na kontakt z brudem i zarazkami, żeby wzmacniało swój system odpornościowy?

Na te i inne częste pytania na temat higieny odpowiada nasz ekspert ds. higieny, Prof Dr Bockmühl.