NUK„Przygotowane
               przez mamę
      smakuje najlepiej."

NUK. Zrozumieć życie.

Zdrowe odżywianie - wskazówki i przepisy

Od ponad 50 lat zdrowy rozwój niemowląt i dzieci jest przedmiotem szczególnej troski NUK-a. Zdrowy rozwój obejmuje również zdrowe odżywianie - smaczny posiłek dostarczający różnych składników odżywczych i witamin jest niezbędny, aby dziecko rosło duże i silne.

Przygotowanie smacznych i odżywczych domowych posiłków dla dziecka jest prostsze niż myślisz -  a zrobione przez mamę jest nie tylko zdrowsze, lecz także smakuje lepiej. Wraz z ekspertami opracowaliśmy przepisy na proste dania, które z łatwością przygotujesz w domu.

Rozszerzanie diety dziecka.

Wskazówki i przepisy.

Wraz z ekspertami opracowaliśmy broszurkę zawierającą wskazówki, jak należy rozszerzać dietę dziecka i wprowadzać pokarmy stałe oraz przepisy na proste i zdrowe domowe dania dla dziecka.

"Książeczka z przepisami NUK"

Proste i zdrowe gotowanie dla Maluchów z Matthiasem Gfrörerem

Matthias Gfrörer, który prowadzi restaurację Wulksfelde Estate niedaleko Hamburga, jest nie tylko szefem kuchni, lecz także ojcem, który doskonale wie, co dzieci lubią i co jest dobre dla ich rozwoju.

Po naciśnięciu "PLAY" powinny się wyświetlać polskie napisy. Jeżeli tak nie jest, można je włączyć
w następujący sposób: na dolnym pasku po prawej stronie okienka filmu trzeba nacisnąć przycisk zapisanej kartki („Napisy”).

Kaszka owocowa-zbożowa

Matthias Gfrörer przygotowuje razem z blogerką Jessicą i jej synem Emilio smaczną i zdrową kaszkę z owoców i płatków owsianych. Spróbujcie sami!

Zdrowe owocowe lody dla dzieci

Razem z Anną i jej córeczką Leni, Matthias Gfrörer przygotowuje pyszne letnie smoothie z jabłkiem, marchewką i morelami, z którego można również zrobić pyszne lody!

Fresh Foods – samodzielne przygotowanie domowych posiłków

Domowe jedzenie zawsze najlepiej smakuje dzieciom i mamy dobrze wiedzą, jak to zrobić! Produkty z serii NUK Fresh Foods ułatwiają przygotowanie i przechowywanie zdrowych potraw i wnoszą do kuchni trochę koloru. Wielkość porcji jest dostosowana dla dzieci. Dzięki miseczce z praską w krótką chwilę przygotujesz dziecku świeże purée, nawet gdy jesteś poza domem. I gotowanie i karmienie staje się przyjemnością!

Miseczka z praską NUK Fresh Foods

Miseczka z praską NUK

Abrakadabra, hokus-pokus! Dzięki miseczce z praską NUK możesz z łatwością wyczarować pyszne, świeże danie - zarówno w domu, jak i poza domem - i podać je dziecku bezpośrednio z miseczki.

Foremka do mrożenia pokarmu NUK Fresh Foods

Foremka do mrożenia pokarmu NUK

Doskonała do przechowywania i zamrażania pierwszych przecierów i kaszek. Foremka ma 9 małych, odpowiednich dla dziecka porcji, które można z łatwością pojedynczo wyjmować dzięki elastycznemu materiałowi.

Foremki do lodów NUK Fresh Foods

Foremki do lodów NUK

Wystarczy napełnić foremki sokiem owocowym, przetartymi owocami lub jogurtem i zamrozić - i smaczne i zdrowe lody gotowe! Idealne na małą przekąskę. Foremki do lodów są wygodne do trzymania dla dzieci.

Pojemniki do przechowywania żywności NUK Fresh Foods

Pojemniki do przechowywania żywności NUK

Szybkie i wygodne przechowywanie, mrożenie i rozmrażanie pokarmów dla dzieci! Zajmują niewiele miejsca, można ich używać w mikrofalówce i zmywarce.

Easy Learning – dziecinnie prosta nauka jedzenia i picia

NUK ma w swojej ofercie produkty dla dzieci od urodzenia aż do wieku przedszkolnego, które wzajemnie się uzupełniają i są dostosowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka. Seria produktów NUK Easy Learning zawiera kubeczki, naczynia i sztućce, które ułatwiają  dziecku naukę samodzielnego jedzenia i picia.

Kubki NUK do nauki picia

Kubki "niekapki" NUK do nauki picia

Picie to umiejętność, którą nie tak łatwo opanować - dzięki przemyślanym kubeczkom NUK do nauki picia Twoje dziecko nauczy się samodzielnie pić z otwartego kubka - stopniowo i naturalnie. Teraz kubeczki są również dostępne z atrakcyjnymi motywami.

Miseczka do karmienia NUK z przykrywkami

Miseczka do karmienia NUK z przykrywkami

Doskonała do karmienia oraz do pierwszych prób samodzielnego jedzenia - miseczka do karmienia NUK Easy Learning nie przesunie się ani nie spadnie, dzięki dnu ze specjalną przyssawką.

Talerzyk z przykrywką NUK

Talerzyk z przykrywką NUK

Talerzyk z przykrywką NUK ma pochyłą krawędź ułatwiającą nabieranie jedzenia na łyżeczkę lub widelec. Antypoślizgowe uchwyty i podstawa zapewniają bezpieczne trzymanie i stabilność.

Pojemnik na przekąski NUK

Pojemnik na przekąski NUK

Pojemnik na przekąski doskonale sprawdza się poza domem. Delikatne, silikonowe skrzydełka umożliwiają dziecku łatwe wyjęcie zawartości i jednocześnie zapobiegają jej wysypywaniu się.

Łyżeczki do karmienia NUK

Łyżeczki do karmienia NUK

Miękka łyżeczka do karmienia ułatwia przejście od ssania do karmienia łyżeczką. Obie łyżeczki mają kształt dostosowany do buzi dziecka oraz długi, antypoślizgowy uchwyt - doskonały do wysokich słoików.

Zestaw sztućców plastikowych NUK

Zestaw sztućców plastikowych NUK

Doskonałe pierwsze sztućce dla dziecka - mają bezpieczne zaokrąglone krawędzie oraz ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty.

Zestaw sztućców metalowych NUK

Zestaw sztućców metalowych NUK

Pierwsze prawdziwe sztućce wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej - dla starszych maluchów, od 18 miesięcy. Kształt i rozmiar sztućców jest dostosowany do jamy ustnej dziecka.