NUK„Sama w sobie
     jesteś nagrodą.“

NUK. Zrozumieć życie.

Nagrody dla marki NUK - motywuje nas Wasze zaufanie

Produkty NUK wspierają zdrowy rozwój dzieci i ułatwiają rodzicom codzienne obowiązki. Jest to możliwe, ponieważ przechodzą one przez surowy system  kontroli jakości, który gwarantuje, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Tylko dzięki temu wciąż cieszymy się zaufaniem ludzi na całym świecie,

którzy na co dzień wybierają nasze produkty. Nagrody pokazują naszą pozycję na tle konkurencji i są dla nasz ważnym potwierdzeniem naszej pracy. Poniżej znajdziecie wybrane międzynarodowe nagrody dla produktów NUK
.

Najnowsze nagrody

Wyjątkowe wyróżnienie

NUK teraz wśród  "Marek stulecia" wydawnictwa Niemieckie Standardy.

W tym roku NUK dostąpił szczególnego zaszczytu - wydawnictwo Niemieckie Standardy zaliczyło NUK-a do grona "Marek stulecia". Najbardziej poszukiwane marki są uważane za liderów w swojej kategorii produktowej. W kategorii "Smoczki uspokajające" wydawcy i jury Niemieckich Standardów byli zgodni, że powinien to być NUK.

W niemieckich księgarniach można teraz znaleźć gruby tom pod tytułem "Marki stulecia - gwiazdy 2016", zawierający opisy najlepszych marek minionego stulecia oraz ich ekscytujące historie.

Jesteśmy wyjątkowo szczęśliwi z otrzymania tej nagrody i dziękujemy wydawnictwu za to wyróżnienie.

Wszelkie informacje na temat publikacji "Marki stulecia" można znaleźć tutaj.

Produkty NUK sprzedawane są w 110 krajach. Poniżej znajdziecie najnowsze międzynarodowe nagrody dla produktów NUK:

Polskie nagrody dla produktów NUK

Produkty NUK cieszą się w Polsce uznaniem klientów oraz ekspertów. Poniżej znajduje się lista nagród, które produkty NUK otrzymały w Polsce.

Nagrody konsumenckie

Mamy chcą dla swoich dzieci tylko tego, co najlepsze

Najbardziej cieszymy się z nagród od tych, dla których nasze produkty były opracowywane. Są one prawdziwym dowodem zaufania naszych klientów. Poniżej znajdziecie nagrody przyznane przez magazyny, konsumenckie polecenia oraz wyniki badań preferencji konsumenckich.

Nagrody organizacji konsumenckich

Oceny środowisk opiniotwórczych

Także środowiska opiniotwórcze uznają, że produkty NUK spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Poniżej znajdziecie niektóre nagrody przyznane przez wiodące organizacje konsumenckie:

Oficjalne rekomendacje

Zdrowie jest naszym priorytetem.

Zdrowy rozwój dzieci jest naszym priorytetem i produkty NUK będą go zawsze wspierały. NUK otrzymał oficjalne rekomendacje kilku instytucji dla oryginalnego kształtu NUK, który jest odpowiedni dla szczęki dziecka.

Doskonałe wzornictwo

Pomysłowe projekty dla zdrowego rozwoju.

Forma wypływa z funkcji. Jeżeli łączą się ze sobą szczególnie harmonijnie, doceniają to nie tylko klienci, lecz także jurorzy konkursów wzorniczych. Tutaj znajdziecie niektóre nagrody, które NUK otrzymał za wyróżniające się wzornictwo swoich produktów.