NUK
Lateksowy smoczek uspokajający NUK Genius, rozmiar 0

  • specjalny rozmiar dla szczególnie małych noworodków w wieku 0-2 miesięcy
  • niezwykle miękki - zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • optymalna swoboda ruchu dla języka
  • naturalny kształt - korzystny dla rozwoju szczęki
  • lateksowa gumka
  • 0-2 m

 Specjalny rozmiar na specjalne potrzeby

Każde dziecko jest inne. Niektóre dzieci rodzą się tak małe i delikatne, że smoczki w rozmiarze 1 są dla nich za duże. To dlatego NUK oferuje lateksowe smoczki NUK Genius w specjalnym rozmiarze 0. Zostały one opracowane we wspólpracy z ekspertami, a ich rozmiar, kształt i rodzaj materiału są doskonale dostosowane, aby zaspokajać potrzebę ssania szczególnie małych noworodków. Gumka tego smoczka jest trochę mniejsza niż gumka w rozmiarze 1 i tym samym jest optymalnie dostosowana do rozmiarów i proporcji jamy ustnej mniejszych dzieci.

Niezwykle miękki
Miękkie kanaliki wbudowane wzdłuż gumki smoczka sprawiają, że smoczek jest wyjątkowo miękki i elastyczny, co zmniejsza ryzyko zniekształcenia szczęki i zębów. 

Naturalny kształt
Kształt gumki smoczka jest oparty na sprawdzonym anatomicznym kształcie NUK, który jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia i wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka.

Więcej miejsca dla języka
Spłaszczony kształt smoczka sprawia, że język ma więcej wolnego miejsca i może się swobodnie poruszać.

Smoczek lateksowy NUK Genius w rozmiarze 0 daje Ci pewność, że robisz to co najlepsze dla zdrowego rozwoju swojego dziecka od samego początku.

Art. nr: 725.008